Przyklejanie opatrunku do rany przy owrzodzeniach żylaków

Stosuje na zakarzone owrzodzenia żylaków unigel apotex i przykładami kompres jalowy dokoła owrzodzenia jest zaczerwienienie które też smaruje unigel problem to zmiana opatrunku który się przykleja do rany jakiozna stosować specjalny opatrunek nieprzywierający noszę na dzień podkolanówki uciskowe 2 klasy

O rodzaju opatrunku musi zadecydować chirurg prowadzący. Konkretny rodzaj opatrunku można zalecić tylko po bezpośrednim badaniu. Sam Pani opis jest niewystarczający do doradzenia na temat dalszego postępowania (dobór opatrunku to bardzo złożony proces związany z typem owrzodzenia).