Stosowanie Granuflex a zaczerwienienie

Stosuje granuflex extra thin pod opatrunki i nad zrobiła mi się zaczerwienienie od kilku dni rana boli i piecze zmieniam opatrunek co 4 dni czy to może być uczulenie zaznaczam że granuflex stosuje od 1,5 miesiąca pozatym mam podkolanówki uciskowe 2 klasy ucisku leczę owrzodzenia żylaków

Być może doszło do uczulenia albo tworzenia się nowego owrzodzenia. Dobrze, żeby Pani ten problem bezpośrednio skonsultowała z chirurgiem, który po bezpośrednim badaniu klinicznym zaleci dalszy sposób postępowania.