Przyspieszenie metabolizmu lekami

Czy można jakimiś lekami przyspieszyć metabolizm?

Oczywiście, że jest to możliwe.
Proponuję ocenę takiej potrzeby zostawić specjalistom.
Metabolizm to praca całego organizmu, nie jest dobrym pomysłem amatorskie zajmowanie sie tym.
To nie są żarty, łatwo rozregulować organizm...
Pozdrawiam. JW

Witam serdecznie.
Proszę uważać na spożywanie leków przyspieszających przemiany metaboliczne. Mogą okazać się niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia. Przyjmowanie takich leków powinno stanowić ostateczność. Przestrzegam szczególnie przed spożywaniem środków na spalanie tkanki tłuszczowej znalezionych m.in. w internecie (np. DNPBurner, Fat Burner).
Poniżej podam link do strony na której znajduje się mój artykuł na ten temat
www.zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,101460,15046610,DNP_Burner___zabojczy_srodek_chwastobojczy_jako_wspomagacz.html#TRNajCzytSST

Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska