Pulsujące bóle zębów po leczeniu kanałowym

Tydzień temu leczyłam dolną 6 kanałowo (najpierw włożone lekarstwo- ból się nasilił, więc zostało przeprowadzone leczenie, dostałam info że ząb jest martwy), ząb nadal bolał więc zostały przepłukane kanały jeszcze raz i wsadzone lekarstwo.Niestety zaraz po wizycie w domu, ząb zaczął ostro kłuć (trwało to 10 minut) ,teraz mam taki ból pulsujący, lekko kłujący, czuję że coś się tam dzieje..Mogę iść na wizytę za niecały tydzień, jednak nie wiem co to może być, skoro ząb jest martwy. Dziękuję za odp

Witam
Z Pani opisu wynika,że ząb jest w trakcie leczenia. Stwierdzenie,że ząb jest martwy nie oznacza,że został on wyleczony i że nie ma prawa boleć. Dolegliwości mogą wynikać z tego, np. wokół wierzchołków nadal utrzymuje się stan zapalny, który potrzebuje dłuższego czasu do wygojenia.