Ponowne leczenie kanałowe i ból zęba

Witam, od 5 miesięcy męczę się z górną prawą 6-leczoną kanałowo, była 2 razy rozplombowywana bo gdy był w niej opatrunek nic nie bolało a gdy plomba od razu ból przy nacisku oraz reagowanie na gorące. Miałam iść pod mikroskop lecz udałam się do innego dentysty ten zauważył 2 kanał, tydzień temu zrobił coś w tym zębie, minęło 7 dni a ząb boli przy nacisku i lekko promieniuje "ciupie" za tydzień kolejna wizyta na dokończenie. Ząb może boleć czy nie powinien? co robić?

Inną sprawą jest ,że leczenie endodontyczne wg współczesnych kryteriów powinno byc wykonane na jednej wizycie.

Ząb podczas leczenia kanałowego oraz po jego zakończeniu może dawać dolegliwości o różnym natężeniu. Najlepiej udać się do lekarza przeprowadzającego zabieg lub do gabinetu stomatologicznego, gdzie w powiększeniu będzie można potwierdzić brak/obecność kanałów dodatkowych.