Reduktory tłuszczu a wyrzeźbienie mięśni brzucha

Witam Mam 16 lat, 177cm wzrostu i 68kg wagi. Jestem aktywny fizycznie ale moje marzenie to wyrzeźbiony brzuch. Mam mocne mięśnie brzucha (przed lustrem je widać) ale mam jeszcze trochę tłuszczu na brzuchu i po bokach których nie mogę zrzucić. Słyszałem o reduktorach tłuszczu czy powinienem ich użyć, jak tak to jak dawkować i jak ćwiczyć

Witam serdecznie,
w wieku 16 lat wszelkie suplementy czy reduktory tłuszczu nie są potrzebne! :) Wystarczy abyś zdrowo się odżywiał i ćwiczył mięśnie brzucha. Wpisując w wyszukiwarkę google "ćwiczenia na mięśnie brzucha" na pewno znajdziesz wiele ciekawych propozycji!