Refluks żołądkowo-przełykowy i brak poprawy po lekach

Witam mam refluks d roku brałem juz chyba wszystkie leki teraz zostałem przy ipp polprazol mam zawroty głowy nawet po szklance wody lekarz twierdzi zevwydziwiam jedyne co jem to bułki i mleko schudłam 20 kg dolegliwości są jak były na operację lekarz stwierdzi ze się nie kwalifikuje Niewiemec co dalej wyniki idealne tylko w moczu Urobilinogen 2.0 Niewiemec czy to dobrze proszę o odpowiedz

Magdalena StusiĹska

Być może warto skonultować się z lekarzem gastroenterologiem i wykonać dokładniejsze badania.