Kwaśna ślina i refluks żołądkowo-przełykowy

Od kilku dni mam bardzo kwaśną ślinę, czuję jak bym miała popalony język i jamę ustną.Mam zdiagnozowany refluks,przepuklinę przełyku,jelito drażliwe,uchyłki jelit, biorę controloc i mleczko ale to nie pomaga czy mogą być inne przyczyny tych objawów. Nie wiem już co jeść schudłam w ciągu dwóch tygodni 2 kg Danka 60 lat

Myślę, że taki stan powinien zostać dokładnie zdiagnozowany przez wykonanie manometrii i pehametrii przełyku. Leczeniem Pani powinien zająć się gastroenterolog i to on powinien decydować o dalszym postępowaniu. Jest jeszcze dużo możliwości modyfikacji leków, trybu życia, diety, które powinny przynieś pozytywny efekt.