Regeneracja mózgu po przebytej psychozie

jak najlepiej regenerowac mozg, ktory jest bardzo wrazliwy na emocje po przebytej psychozie. Wyjscie do sklepu lub spotkanie ze znajomym to dla mnie wysilek emocjonalny po czym slabne prawie do omdlenia. Czy sa jakies leki ziolowe na wzmocnienie mozgu oprucz zeldoxu ktorego biore. i co mozna robic w tym kierunku

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości by powodować wzmocnienie mózgu poprzez stosowanie tabletek ziołowych. Być może pomocna byłaby psychoterapia. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą psychiatrą.