Rehabilitacja przy zapaleniu korzeni

witam!!!od lipca meczy meczy mnie kręgosłup w odcinku ledzwiowym lekarz stwierdził ze to zapalenie korzeni leczenie rehabilitacja poczułam się troszkę lepiej a teraz wszystko z powrotem teraz lekarz jeszcze stwierdził rwe udowa oraz dalej zapalenie korzeni.Rezonans dobrze zwyrodnienia i guzki schoumena. Mam pytanie co jeszcze mogła bym zrobić żeby przestalo bolec i piec

Witam,
proponuję udać się na konsultację do fizjoterapeuty, który zróżnicuje z której dokładnie struktury biorą się dolegliwości i zaleci odpowiednie zabiegi w tym rozciąganie nóg. Na pewno proponuję unikać pozycji, które powodują ból, żeby nie dokładać do urazu. Dodatkowo wykorzystać termofor lub gorący prysznic do nagrzewania bolących miejsc na kręgosłupie i nogach. Ma powstać czerwona plama na skórze (tylko proszę się nie poparzyć) dzięki czemu dojdzie do rozluźnienia i poprawy przepływu płynów. Pozdrawiam