Relanium a halucynacje

przy silnych atakach zwidow i sluchow biore 20tabletek relanium,po tym czuje sie wyciszona.jest mi lepiej.czy to dobry pomysl?

Szanowna Pani, relanium jest silnym lekiem uspokajającym, działa tłumiąco na centralny układ nerwowy, przedawkowanie może powodować bardzo poważne skutki. Poza tym, jest to lek silnie uzależniający, także branie tak dużej ilości tabletek na pewno nie jest dobrym pomysłem. Bardzo proszę skosultować się ze swoim psychiatrą, powiedzieć o nasilonych objawach a on za pewne przypisze odpowiednie leczenie.
Dawkowanie leków samemu jest bardzo niebezpieczne.
POzdrawiam serdecznie Katarzyna Stadejek

Witam, to jest fatalny pomysł! Relanium uzależnia, a pozatym wykracza Pani daleko poza to, co lekarze nazywają dawką terapeutyczną. Od jak dawna bierze Pani relanium? Warto skontaktować się z psychiatrą i być może z terapeutą uzależnień. Pozdrawiam