Rozległa próchnica dolnej szóstki

Dzień dobry. Wczoraj miałem wizytę u pani stomatolog.W związku z rozległą próchnicą dolnej szóstki. Z tego co zrozumiałem ząb został odbudowany, wyczyszczone zostały kanały, do zęba zaaplikowano trutkę (?), następnie założono opatrunek. Pytanie jednak dotyczy jak wskazuje temat dziwnego posmaku (zapachu z ust w zasadzie), który pozostaje już przez te dwadzieścia kilka godzin. Czy to normalne? Tak najszybciej określiłbym go jako mocno lekowy, przypominający jakby zapach gabinetu stom. Pozdrawiam

Możłiwe, że rozszczelnił się opatrunek - najlepiej upenić się u dentysty czy do tego doszlo. Smak taki jednak jest bardzo powszechny i nienależy siętym prejmowac.