Rozstanie po 4-letnim związku i niezdecydowanie u partnera

Czy chlopak ktory mowi ze ma metlik w glowie i nie wie czy chce ze mna byc, potrzebuje czasu to wroci do mnie? Mowi ze kocha. A za powod podaje ze za duzo stresu ma. Nie wiem co myslec. Bo bylismy razem 4 lata i bylo wszystko ok.

Zawsze najlepszym rozwiązaniem jest szczera rozmowa. Jeśli chcesz zrozumieć postępowanie swojego chłopaka i jego plany na przyszłość najlepiej jest go szczerze zapytać co takiego sprawia że ma on mętlik i na co jest mu ten czas potrzebny. Sama też zastanów się, czy odpowiedzi, których udziela Twój chłopak oraz jego zachowanie są dl Ciebie satysfakcjonujące.