Duszenie emocji w sobie i pogorszenie relacji w związku

Witam, mam 25 lat czuje że mam problem i nie potrafie sobie z nim poradzić, dusze wszystko co mnie meczy i dreczy w sobie, a jak juz postanowie cos wyrzucic to w wielkim placzu, czuje ze robie wszystko zle, wciaz cos psuje, mam cudownego chlopaka ktory duzo ze mna rozmawia i mi tlumaczy wiele rzeczy a ja tylko placze, mowi ze powinnam sie zmienic bo niszcze ten zwiazek, jestem strasznie zamknieta w sobie, chce zeby bylo lepiej ale nie potrafie tego zmienic nie wiem czemu, POMOCY. pozdrawiam

Dzień dobry. Szanowna Pani bardzo trudno doradzić Pani rozwiązanie na podstawie powyższego opisu. Pisze Pani, że jest Pani szczęśliwa w związku z chłopakiem ale jednocześnie wciąż coś Pania niepokoi. jeżeli ten stan utrzymuje sie od dłuższego czasu zachecam do konsultacji z psychologiem. Określi on jakie są przyczyny takiego stanu rzeczy i zaproponuje dalsze leczenie. Pozdrawiam.