Ryzyko ponownego wystąpienia epilepsji

Witam, kiedyś leczyłam się na epilepsję. Od 6 lat nie mam napadów, w tym 3 bez leków. W eeg wciąż zapis jest nieprawidłowy. Żyję normalnie, chodzę na dyskoteki, uprawiam sport, studiuję. Ostatnio zaczęlam się bać, że to może wrócić i przesadnie się martwię o siebie, że może nie powinnam za bardzo się przemęczać, że nie powinnam chodzić na dyskoteki itd. Nie mam problemu, żeby zrezygnować z alkoholu, ale nie chciałabym rezgnować z normalnego życia. Czy powinnam jakoś na sb uważać czy przesadzam?

Tego czy napady powrócą nikt nie przewidzi.
Unikanie czynników prowokujących na pewno nie zaszkodzi, ale też nie jest powiedziane, że zapobiegnie nawrotowi padaczki.
Proszę mówić ten problem z lekarzem, który padaczkę leczył. Zna Panią najlepiej.