Leczenie epilepsji u 11-latka

Witam, moj 11 letni syn ma epilepsję, od 7 roku życia i tiki, ktore mialy rozny przebieg, glosowe, ruchowe, zawracanie oczami. Wygląda jak dziecko z porażeniem mózgowym, jak ma te ruchy.Bierze haloperidol i lamilept, ale jest otępiały, ma tez co jakiś czas napad padaczkowy.Mam pytanie o marichuane leczniczą, jakie mamy szanse na taką przypadłość? Pozdrawiam Mama

Na temat leczenia proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym. Sposób leczenia dobiera się w zależności od rodzaju, liczby napadów, rodzaju padaczki, jej przyczyny i kilku innych czynników.