Ryzykowny, niezabezpieczony kontakt seksualny a pierwsze objawy zarażenie HIV

Ponad 3 miesiące temu miałem ryzykowny, niezabezpieczony kontakt seksualny. Wiem, że test w kierunku HIV jest wiarygodny już po 12 tygodniach. Ale nie wiem, jak to może być z pierwszymi objawami. Kiedy mogą się pojawić? Przez ostatni miesiąc żyję w nasilonym stresie, od ok. 1 tyg. wydaje mi się, że mam powiększony węzeł chłonny pod pachą, a od 1 dnia oba węzły na szyi. Czy objawy mogą pojawiać się dopiero teraz, czy może to być spowodowane stresem lub inną przyczyną?

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest możliwe, że przyczyną tego jest stres. Ryzykowny stosunek nie musi oznaczać infekcji.