Samoczynny wzwód u 17-latka

Samoczynny wzwód. Nie wiem czy to problem czy nie ale mam 17 lat i gdy nie myślę o nagich kobietach członek sam dokonuje zwodu. Może to normalne w moim wieku może nie ale po prostu sie obawiam że to może wpłynąć na przyszłość. Przy masturbacji wszystko odbywa się normalnie.
17 LAT ponad rok temu

Dzień dobry!
Samoistne wzwody w ciągu dnia są naturalne. Mogą wynikać z wysokiego poziomu hormonów płciowych oraz dużych potrzeb seksualnych (wysokiego libido), przy braku możliwości ich zaspokojenia.
Przyczyną może być również charakterystyczna dla Ciebie duża pobudliwość, wrażliwość na dotyk, nacisk, ocieranie się ciałem o ubranie itp. Pomóc może np. zmiana bielizny.
Pozdrawiam!

Witaj
To co opisujesz, jest naturalną reakcją na fantazje związane z myśleniem o nagich kobietach, zwłaszcza jeśli ma się 17 lat, nie musisz się obawiać ,że to negatywnie wpłynie na twoją przyszłość. Pozdrwiam

Witam.
Z Twojego opisu nie wynika, byś miał powody do zamartwiania się. Jest mało prawdopodobne, a w zasadzie niemożliwe, by samoczynne wzwody mogły mieć istotny wpływ na Twoje przyszłe życie, tym bardziej, że jak sam piszesz - "przy masturbacji wszystko odbywa się normalnie."
Pozdrawiam.