Samodzielne poradzenie sobie z depresją zamkniętą

jak poradzic sobie z depresja zamknieta samemu bo podobno taka mam jestem przed rozowdem czy mozna samemu sobie poradzic jak sie chce czy chciec to nie znaczy moc czy przyjdzie moment ze nie dam rady ?

Hipnoterapeuta/Psychoterapeuta kliniczny Frank Barton

Dobre omega3 2x dziennie+ sport,wysilek fizyczny, pozytywne interakcje,pozytywne akcje, a przede wszystkim pozytywne myślenie.

Pozdrawiam

Franciszek Bartkiewicz

Witam Panią,
depresja jest zaburzeniem, które wiąże się często z poważnymi objawami. Niemniej jej przebieg bywa różny, zdarza się, że pewne osoby radzą sobie samodzielnie lub są w stanie poradzić sobie z trudnościami przy wsparciu osób z otoczenia. Uważam jednak, że warto jest sięgnąć po profesjonalną pomoc psychiatry lub psychologa. Taki specjalista może szybciej rozpoznać konkretne objawy oraz pomóc w radzeniu sobie z nimi.
Pomoc może uzyskać Pani w ramach prywatnych świadczeń ale również w ramach usług refundowanych przez NFZ (wówczas warto udać się do Poradni Zdrowia Psychicznego).
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl