Jak mogę sobie poradzić z depresją?

mam problemy naury psychicznej jakas depresja nie umiem sobie z nia poradzic i przez to czasem postepuje nie w porzadku wobec innych

Warto zgłosić się do lekarza psychiatry i/lub psychologa. Nie tylko będzie Pani mogła skorzystać ze wsparcia, ale także diagnostyki i konkretnej oferty pomocy i poradzenia sobie z trudnościami. Można z niej skorzystać w ramach ubezpieczenia NFZ w Poradniach Zdrowia Psychicznego, NZOZach mających kontrakt z NFZ lub w gabinetach prywatnych odpłatnie). DO lekarza psychiatry nie potrzeba skierowania. Na psychoterapię (refundowaną) potrzebne będzie skierowanie lekarza psychiatry lub lekarza rodzinnego).