Samotność w związku dojrzałych ludzi

Jak poradzic sobie z lekiem przed samotnoscia. W zwiazku nieformalnym, w ktorym jestem od 5 lat czuje sie samotna. Partner stale prowadzi jakies intersy, wychodzi na spotkania, stale rozmawia tel w sposob zatajniony. Na moje zapytania odpowiada, ze to mnie nie dotyczy, nie znam ludzi i ńie musze wiedziec, bo to ńie moje sprawy. Nie wiem kim jest i co robi. Nie rozmawiamy ze soba a ja nie umiem tego zakonczyc, bo boje sie smiertelnie samotnosci. Dorosle dzieci poza domem, znajomi nie maja czasu.

Witam,
Jesli jest pani samotna w związku, to proszę spróbować porozmawiać z partnerem na temat Was. Może on nawet nie wie, że pani tak przeżywa Wasz związek. Ważne aby ze sobą rozmawiać o sprawach ważnych takich jak związek. Jeśli powie, że nie ma czasu, to proszę umówic się z nim na rozmowę, tak jak klient :)
Pozdrawiam

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza