Wątpliwości przed ślubem u partnera

Mam 44 lata, a mój partner 53. Wyznaczyliśmy daę ślubu i mamy razem zamieszkać, ale on wciąż ma wątpliwości mimo, że mówi , że bardzo mnie kocha. Boi się, że go zostawię, przestanę kochać itp. Nie wiem już jak go przekonywać. Czasami wręcz zachowywał się okropnie żebym to ja go zostawiła, a potem przepraszał i mówił, że jest durniem. Nie wiem co robić

Witam,
może dobrze by było zapytać o to czego się boi. Szczera rozmowa zawsze pomaga, a jeśli nie potrafi otworzyć się przed panią, to może pomogłaby rozmowa z udziałem terapeuty?
Pozdrawiam

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Może partner boi się zaangażowania, prawdziwego zobowiązania i odpowiedzialności? Może to wynikać z doświadczeń we wcześniejszych związkach albo z doświadczeń w rodzinie, z której pochodzi.
Pani zapewnienia nie mogą niestety uleczyć partnera. Czy do miłości trzeba przekonywać?