Sanatorium pooperacyjne po adenotomii i drenażu uszu

Czy jeżeli dziecko 6 l. Miało zabieg operacyjny adenotomie plus drenaż uszu 11 mcy temu można się jeszcze starać o sanatorium pooperacyjne? Często choruje. Na zapalenie górnych dróg oddechowych. czy można w jakiś sposób skrócić czas oczekiwania do sanatorium?

proszę się skontaktować z lokalnym oddziałem nfz sanatorium na pewno przysługuje, jeśli lekarz wypełni wniosek i dołączycie Państwo dokumentacje dotyczącą leczenia, terminy w przypadku dzieci z reguły nie są odległe