Seans hipnozą regresyjną zastosowaną w celu poznania doświadczeń z życia pomiędzy wcieleniami

Jestem zainteresowana hipnozą regresyjną zastosowaną w celu poznanie moich doświadczeń z życia pomiędzy wcieleniami ( o ile takowe były). Czy któryś z lekarzy specjalizuje się w tego rodzaju rozpoznaniu?Czy tego rodzaju seans może być nagrany dla moich potrzeb? Pozdrawiam Maria

Hipnoza jest metodą wykorzystującą sugestię, dlatego pomijając aspekt religijnych wierzeń w istnienie bądź nieistnienie wspomnień z poprzednich wcieleń, hipnoza może jedynie zasugerować przekonanie o pewnym stanie.

Należałoby sobie samej zadać pytanie, po co to?
Hipnoza regresyjna nie jest uznana przez nauki medyczne.
Może lepiej zająć się "aktualnością" i pracą nad sobą dla przyszłości...
W czasie jazdy na wsteczne lusterko zbyt dużo w aucie patrzeć nie należy...
Pozdrawiam. JW