Senność i bóle żołądka, problemy z oddawaniem kału

Witam.od dobrych kilku m-cy czasem czuje sie senna przymulona boli mnie żołądek i kilka razy w ciągu dnia oddaje stolec.czasem mdli.ciśnienie bardzo niskie.miesiączkuje od jakiegoś czasu regularnie.jestem 21m-cy po porodzie i mialam anemie stwierdzona po cc .jak sobie pomoc

Na pewno wymaga Pani badania bezpośredniego przez lekarza z zapewne oceną badań laboratoryjnych krwi, być może do rozważenia np. wykonanie USG jamy brzusznej czy też gastroskopii. O wszystkim bezpośrednio zadecyduje lekarz po badaniu. Przyczyn Pani dolegliwości może być bardzo dużo.