Senność i obrzmiałe piersi a brak ciąży
Witam robił am 5 testów ciążowych z moczu każdy był pozytywny. Lekarz ginekolog kazał zrobić też zkrwi beta wyszedł współczynnik że 2 . moim zdaniem to dopiero początek 3 tyg. BAdanie usg tez wyszło ze nie jestem w ciąży. Jak ja mam to rozumieć??? Skoro mam obiawy czyli piersi nabrzmiałe i bolą i ciagle bym spała

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Wyniki sugerują, że może być Pani we wczesnej ciąży (w takim wypadku w badaniu USG nie daje się uwidocznić zarodka). Ponieważ jednak nie ma Pewności należy powtórzyć badanie USG w ok 6 tygodniu ciąży.