Senność, osłabienie kończyn a możliwe przyczyny

Witam, Moje problemy ze zdrowiem zaczęły sie 3 lata temu. Jakie to problemy? Zawroty głowy, senność, osłabienie konczyn, niezdarnosc kończyn, ból mięśni nóg, problemy z oddychaniem. Badania wykonane: MRI Glowy 2x, MRI klatki pier. i szyi, TK Glowy, ekg, usg serca i brzucha, RTG płuc, serca, czaszki, zatok, TSH, ft3,ft4, badanie płynu mózg.-Rdz. Wszystkie wyniki w normie, prócz płynu (prążki oligok. w płynie). Wykluczono: Lyme, SM (póki co). Jakie badania powinnam wykonać poza tymi? Pozdrawiam

Szanowna Pani, na to, jak się Pani czuje składa się wiele czynników; tryb życia, dieta, obecna sytuacja życiowa, sposób w jaki radzi Pani sobie z emocjami i inne. Problemy ciała ściśle łączą się z problemami ducha, i czasem trudno stwierdzić co jest czego konsekwencją. Objawy, o których Pani pisze, mogą mieć podłoże psychosomatyczne i powstawać na tle emocjonalnym. Najskuteczniejszą metodą leczenia jest tutaj psychoterapia. Najlepiej udać się do terapeuty, który ma doświadczenie w psychosomatoterapii (metody pracy z ciałem, pracy z oddechem). Zachęcam Panią do zapoznania się z podejściem Metasystemowym. Więcej informacji i adresy gabinetów znajdzie Pani na stronie: www.pocieszka.pl
W Poznaniu może się Pani zgłosić do Poznańskiego Ośrodka Psychoterapii Integratywnej.

Polecam również:
http://psychoterapia.natemat.pl/127565,jak-wybrac-dobrego-psychoterapeute

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej