Senność, osłabienie kończyn a możliwe przyczyny
Witam, Moje problemy ze zdrowiem zaczęły sie 3 lata temu. Jakie to problemy? Zawroty głowy, senność, osłabienie konczyn, niezdarnosc kończyn, ból mięśni nóg, problemy z oddychaniem. Badania wykonane: MRI Glowy 2x, MRI klatki pier. i szyi, TK Glowy, ekg, usg serca i brzucha, RTG płuc, serca, czaszki, zatok, TSH, ft3,ft4, badanie płynu mózg.-Rdz. Wszystkie wyniki w normie, prócz płynu (prążki oligok. w płynie). Wykluczono: Lyme, SM (póki co). Jakie badania powinnam wykonać poza tymi? Pozdrawiam

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Rola układu odpornościowego
Układ immunologiczny odgrywa niesamowicie ważną rolę w naszym organizmie. Przede wszystkim chroni przed szkodliwym działaniem drobnoustrojów. Lek. med. Barbara Jerszyna wypowiada się na temat roli układu odpornościowego.
Szanowna Pani, na to, jak się Pani czuje składa się wiele czynników; tryb życia, dieta, obecna sytuacja życiowa, sposób w jaki radzi Pani sobie z emocjami i inne. Problemy ciała ściśle łączą się z problemami ducha, i czasem trudno stwierdzić co jest czego konsekwencją. Objawy, o których Pani pisze, mogą mieć podłoże psychosomatyczne i powstawać na tle emocjonalnym. Najskuteczniejszą metodą leczenia jest tutaj psychoterapia. Najlepiej udać się do terapeuty, który ma doświadczenie w psychosomatoterapii (metody pracy z ciałem, pracy z oddechem). Zachęcam Panią do zapoznania się z podejściem Metasystemowym. Więcej informacji i adresy gabinetów znajdzie Pani na stronie: www.pocieszka.pl
W Poznaniu może się Pani zgłosić do Poznańskiego Ośrodka Psychoterapii Integratywnej.
Polecam również:
http://psychoterapia.natemat.pl/127565,jak-wybrac-dobrego-psychoterapeute
Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej