Serce oparte na przeponie, niepowiększone
Asymetria ustawienia. W polu dolnym płuca lewego ognisko okołoskrzelowych zagęszczeń zapalnych. Poza tym płuca powietrzne o zaznaczonym zrębie. Serce oparte na przeponie, niepowiększone. Wnęki naczyniowe. Mam 40 lat to są moje wyniki badania rtg klatki piersiowej PA

MĘŻCZYZNA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Rafał Gryszkiewicz
90 poziom zaufania
Witam, ze zdjęciem należy zgłosić się do lekarza zlecającego badanie / internisty - zmiany zapalne stwierdzone na zdjęciu wymagają weryfikacji klinicznej i ew. rozpoczęcia leczenia.