Silne bóle pod okiem przy zatokach

Witam, mam chore zatoki. Od środy biorę antybiotyk. Od piątku mam bardzo silny ból pod prawym okiem. Nie pomagają żadne tabletki przeciwbólowe. Ból nie ustępuje nawet na chwilę. Już drugą noc nie mogę spać. Co ja mam zrobić? Pozdrawiam Justyna

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, prosze się udać na oddział ratunkowy badz do lekarza pierwszego kontaktu celem wykonania badania i ustalenia postępowania. Pozdrawiam