Silne bóle w łydkach i puchnięcie nóg

Witam, od pewnego czasu mam silne bóle w łydkach oraz występuje puchnięcie nóg od kolan do kostek, prawdopobnie spowodowane staniem przez dłuższy okres czasu, okolo 10 h lub długie spacerowanie. Sporadyczne obrzeki zaczeły pojawiac się 2 lata temu, dodam ze mam 22 lata. Lekarz rodzinny jednak nie wydał skierowania do neurologa, co moge zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

a dlaczego do neurologa? sadzę, zę bardziej do chirurga ogólnego.