Silne zaniki pamięci u 53-latka

Mam 53 lata, mężczyzna i bardzo duże ostatnio zaniki pamięci, przedwczoraj zostawiłem nie zamknięty rower na ulicy, wczoraj ważną teczkę z dokumentami żony a dziś klucze przed wyjazdem do pracy, co się ze mną dzieje. Choruje na nadciśnienie, mam zwężoną tetnicę szyjną 40%, podwyższony cholesterol, nerwicę, problemy ze snem, 4 letnią córeczkę i drugie dziecko w drodze, co robić? Wiesiek

Witam

Wspomina Pan o występującej nerwicy i problemach ze snem. Czy jest Pan narażony na wyjątkowy stres?
Ciężkie okoliczności życiowe mogą wpływać na zdolność koncentracji.
Proszę skonsultować się z psychologiem lub psychiatrą.

Pozdrawiam
Joanna Gałczyńska-Adamiak

Mgr Joanna GaĹczyĹska-Adamiak

Witam,
Proszę zgłosić się na wizytę do lekarza Psychiatry, konieczne jest ustalenie przyczyny występujących u Pana problemów z pamięcią.
Pozdrawiam