Silne lęki i zaniki pamięci po wypiciu kawy lub alkoholu

Witam,z powodu trudnej sytuacji życiowej czułem silne załamanie psychiczne, aby załagodzić to postanowiłem wziąć lekarstwa brata setaratio. Niestety pewnego dnia wziąłem o pół tabletki za dużo. Czułem bardzo silny lęk! czułem jakbym umierał. Rano pojechałem na pogotowie, dostałem kroplówkę i zrobiono mi badania. Z badan wynikło, że mi nic nie dolega, psychiatra również to stwierdził. Niestety po wypiciu kawy lub alkoholu odczuwam silne lęki, zaniki pamięci. Co mi dolega i czy mogę to wyleczyć?

Proszę się zdiagnozować w bezpośrednim kontakcie z lekarzem, albo psychologiem. Przez internet nikt nie będzie zgadywał co Panu dolega, bo to niemożliwe.