Silny ból i gorące kolano

Moj partner ma duzy problem z kolanem, bardzo boli,kolano czesto jest gorace, jest wysoki, ma duza nadwage i 53 lata, 2 tygodnie temu dostal leki przeciwzapalne ale nie pomagaja, co robic. BARDZO CZESTO I BARDZO DALKO JEZDZI SAMOCHODEM. Bardzo prosze o pomoc

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Proszę zrobić badania : lipidogram oraz kwas moczowy i cukier na czczo, z badaniami do dietetyka aby ułożył odpowiednią dietę redukującą.
Pozdrawiam serdecznie