Silny ból podbrzusza, parcia, znikające i nawracające zaczerwienienia

Od stycz. do lipca miałem silny ból podbrzusza,parcia,znikające i nawracające zaczerwienienia, dyskomfort w cewce.Chodziłem po urologach,wszystkie możliwe badania ok. Od lipca jest lepiej, sikam6-8 razy dziennie od200-500 ml.Widzę,że dyskomfort i zaczerwienienia wracają po spożyciu np.ostrych pokarmów, alkoholu.Ostatni urolog kazał się obserwować w kierunku alergii pokarmowej,miejscowej. Sam znalazłem coś o śródmiąższowym zapaleniu,co prawda mój urolog o tym nie mówił,ale może to jest przyczyną?

Pytanie jest zadane wyjątkowo nieprecyzyjnie a opisywane objawy mało charakterystyczne. Pozostać należy pod opieką lekarza w realnej poradni a nie na Internecie. Wówczas zebranie prawidłowego wywiadu może dać rozpoznanie. Rzeczywiście w pierwszej kolejności musi Pan sam obserwować siebie, zachować wyjątkową higienę i unikać podrażnień. Może należy przebadać także partnerkę.