Skąd twarde zrosty po usunięciu trzonu macicy?
Witam, 14 marca miałam laparotomię, usunięty został trzon macicy i jajowody. Brzuch z lewej strony jest bolesny, nad szyciem na calej szerokosci wyczuwam pod skórą bardzo twarde zgrubienie , brzuch jest wzdety choć gazy odchodzą, kal oddaję. Ból przy początku oddawania moczu i na końcu. Od piątku antybiotyk, zrobiono usg , podobno brak płynu. Rana zagojona, dodam, że już przechodzilam zabieg cesarskiego cięcia. Skąd te bardzo twarde zrosty? Kiedy brzuch dojdzie do siebie?

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Jeżeli usg nie pokazuje nieprawidłowości być moze warto jest wykonać Tk . Proponuje udac sie do lekarza prowadzacego leczenie