Skąd u mnie problem z wypowiedzeniem pojedynczych słów?

Dzień Dobry, mam 37 lat Od roku poniższe objawy: - pogorszenie pamięci, - sporadycznie problem z wypowiedzeniem pojedynczych słów, - od czasu do czasu uczucie trudne do opisanie, po prostu czuję się nie inaczej niż powinienem. - zwiększona częstotliwość bólu głowy ( raz na tydzień, czasami raz na dwa tygodnie, czasami 2-3 razy w tygodniu) Zrobiłem badania ogólne - brak uwag. Wizyta u neurologa - skierowanie na RM wykonałem - nic nie wykazał. Proszę o pomoc

Wskazana wizyta u neuropsychologa i wykonanie testów pamięci, które pozwolą na obiektywizację zgłaszanych zaburzeń pamięci. Ew. badania w kierunku boreliozy, choroby tarczycy, zaburzeń nerwicowych/depresyjnych. Pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Z Pana relacji wnioskuję, że wskazana byłaby kontrolna konsultacja i badanie neuropsychologiczne, celem oceny funkcjonowania poznawczego (pamięć, koncentracja...).

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com