Skąd u mnie problemy w nauce?

Od dzieciństwa mam problemy w nauce, dysleksja to raczej wymówka, byłem na kursie pamięciowym i na biofeedback zajęciach owszem pomogło to, ale biorę lek zolafren od psychiatry i przeżyłem wiele złego i mam wrażenie, że jest coraz gorzej z moją pamięcią, rezonans magnetyczny wykrył tylko wadę wrodzoną, co mam zrobić albo jakie badania jeszcze wykonać albo znaleźć źródło problemu?

Witam!
Jaka jest przyczyna stosowania Zolafrenu? Moim zdaniem wskazana porządna konsultacja psychiatryczna i po szczegółowej analizie dotychczasowych problemów i wyników leczenia można mówić coś o wskazówkach na przyszłość!
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.

Dzień Dobry Panu,

Napisał Pan, że "przeżył wiele złego", co również może mieć wpływ na Pana obniżone
procesy poznawcze, m.in. na zapamiętywanie.

Proponowałabym Panu kontrolną konsultację i badanie diagnostyczne neuropsychologiczne.

A jak jest u Pana z aktywnością fizyczną, suplementacją, ośmiogodzinnym i regularnym snem?

Z przesłaniem dla Pana wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com