Skąd u mnie problemy ze stawami?

Witam.Od stycznia mam problemy ze stawami.Spuchł mi paluch u nogi.Wykonałem badania w kierunku sny moczanowej i tak pierwszy wynik kwasu moczowego 7.20mg.Diagnoza dna moczanowa.Zalecenie Colchicum.OLFEN Uno.Milurit 100 W marcu kwas moczowy 5.76mg. W maju poziom kwasu moczowego 4.14 mg.w lipcu natomiast poziom kwasu moczowego 6.07mg.Biorę tabletki.a mój stan się poglebia.Paluch już nie boli ale od marca bolą obydwie dlonie.prawa napuchniete kostki o okropny ból,lewą nadgarstek i kciuk u nasady.Co mijestJuliusz

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że należy wykonać diagnostykę w kierunku reumatoidalnego zapalenia stawów. proponuję udać się do reumatologa.