Skakanie powiek a dużo stresu i mało snu

Od kilku tygodni skacze mi powieka w lewym oku oraz pylsuje prawe ramie . Elektrolity w porzadku . Ostatnio mam duzo stresu i malo snu czy to moze byc przez to ?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zasygnalizowane przez Panią symptomy, jak najbardziej mogą wskazywać
na odpowiedź Pani organizmu na podwyższony poziom stresu/deficyt snu.

Z Pani relacji wynika (czego Pani jest świadoma) że w Pani stylu życia przeważa stres przy niedoborze snu.
Fundamentalne znaczenie dla dobrostanu ma umiejętne radzenie sobie ze stresem, poprzez regularną aktywność fizyczną, praktykowanie technik relaksacyjnych/medytacyjnych/kontemplacyjnych, tai chi, jogi.

Podsumowując, otrzymała Pani sygnały, by się zatrzymać, by być może?
na nowo zaktualizować swoje wartości/priorytety, by na nowo nadać znaczenie temu, co ważne?
Kluczowe znaczenie w radzeniu sobie ze stresem/wyzwaniami jest dzielenie się swoimi uczuciami/obawami czy nawet lękami z najbliższymi
Osobami - bo dla kondycji psychicznej/fizycznej nie ma nic gorszego, kiedy ze swoim przeżywaniem pozostaje się samemu.

Z życzeniami dla Pani by znalazła Pani czas dla siebie, na który Pani zasługuje!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605