Skolioza odcinka piersiowego, depresja

Witam Od 4 dni towarzyszy mi ból w biesiada czasem jest to tak jakby mi ktoś coś gorącego położył potem jak by było coś zimnego to samo siedzieje się w obrębie pleców takie samo uczucie wczoraj miałam robione ekg według lekarza jest zdrowe serce dodatków lecze się na depresję mam skolioze odcinka piersiowego garbie się cały czas plus lecze refluks czy to jednak może być serce?dodam że jak myślę o tym bólu dodatkowo paraliżuje mnie starach i poca się mi dłonie Pozdrawiam

Witam serdecznie, jeżeli kardiolog wykluczył chorobę serca to trzeba mu wierzyć.
Takie bóle mogą pochodzić od kręgosłupa, lub mogę to być objawy nerwicy lękowej z objawami somatycznymi, newric spowodowanej stresem.
Teoretycznie możliwe jest działanie uboczne leków, które bierze Pani na derpesję.
Zbyt mało podała Pani szczegółów aby jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Pozdrawiam i życzę zdrowia
PS radziłbym skonsultować psychoterapeutę

Witam. Możliwe, że bóle w klatce piersiowej to skutek Pani lęku przed chorobą serca, który powoduje nerwobóle a te nerwobóle wzmagają lęk - i błędne koło się zamyka. Także refluks i skolioza w odcinku piersiowym mogą dawać objawy bólowe w tej okolicy. Proszę wierzyć wynikom ekg i zająć się tymi chorobami które ma Pani zdiagnozowane. Pozdrawiam i życzę zdrowia.