Skóra po podaniu hialorunidazy

czy systematycznie po podaniu hialorunidazy skora pod oczami bedzie wymietolona i bardzo zniszczona? czy to jest czesty ubytek, czy raczej jest to rzadkosc?Prosze o odpowiedz lekarzy praktykujacych podawanie tego enzymu, bardzo dziekuje za odpowiedz!

witam,

jeżeli poda się enzymu za dużo i w skórę poza wypełniaczem to oczywiście skóra traci na jokości - to chyba oczywiste skoro owy enzym powoduje rozpad kwasu hialuronowego.

Z pozdrowieniami

Witam
Jeżeli hialuronidaza będzie podana w malutkiej ilości i dokładnie w podany wypełniacz, skóra nie ucierpi na tym, Czasem po podaniu widać niewielkie przesuszenie i osłabienie skóry, ale można to odbudować dobrą mezoterapią lub osoczem bogatpłytkowym.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska

Witam
Mozę lepiej zamiast podawać hialuronidazę zastosować zabieg z uzyciem fal RF? Nadmierna ilość podanego kwasu ulegnie degradacji a skóra będzie zastymulowana falami i będzie wyglądała dużo lepiej.
Ewa Rybicka