Skręcenie i naderwanie odcinka szyjnego

Jestem po wypadku samochodowym 30.12.2014 diagnoza skręcenie i naderwanie odcinka szyjnego.Po 6 tygodniach noszenia kołnierza ,zabiegach tens laser sollux galwanizacja zlecony rezonas.Po wyniku rezonasu ortopeda wydaje skierowanie do neurologa w wyniku wyrównanie lordozy szyjnej i wczesne zmiany zwyrodnieniowe i dyskopatia c5c6c7.Mam nadal drętwienie kończyn ,szumy w uszach i ból na całej długości kręgosłupa, sztywność w odcinku szyjnym.Jakie są możliwości leczenia i rehabilitacji

Piotr Pilarski

Wszystko zależy od wyniku badania neurologa. Leczeni może być zachowawcze (leki przeciwbólowe, fizjoterapia) lub operacyjne.

Pozdrawiam.