Skrzepliny w sercu a leczenie farmakologiczne

Lekarz stwierdził u mnie skrzepliny w sercu (uszko serca). Jakie leki będą miały najlepsze działanie ? Wskaźnik INR waha się jest albo niski (1,6) albo wysoki (5,1) - wyniki robię raz w tygodniu. Obecnie zażywam lek Acenocumalor 4mg

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Koniecznie powinna Pani zażywać lek przeciwkrzepliwy. Lekarz powinien tak dobierać dawki, by INR miał wartość terapeutyczną. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.