Skuteczność metody doktora Karpa

chciałabym powiedzieć się więcej o metodzie dr Karpa - czy jest ona skuteczna? polecana ?

Z tego, na ile znam tą metodę. nie ma w niej nic zagrażającego, ani nieprzyjemnego dla maluszka (o ile oczywiście stosuje się ja z elastycznością i wyczuciem dla własnego dziecka i jego potrzeb). Jeśli są Państwo przekonani do spróbowania- warto to zrobić.