Smutek i brak radości z życia

Witam. Mam problem złe się czuje codzień nie cieszy mnie nic ciagle jestem smutny i chce mi się płakać ciagle czuje zmęczenie i senność bolą mnie uszy głowa i oczy czuje jak bym miał kamień na klatce piersiowej
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Badanie moczu na glukozę

Wzrost poziomy glukozy we krwi może świadczyć m.in. o infekcjach w nerkach, źle kontrolowanej cukrzycy, jak i wielu innych dolegliwościach i chorobach. Badanie możesz wykonać w każdym laboratorium, a nawet w domu. Dowiedz się więcej oglądając filmik.

Mgr Ewa Czernik Psycholog, Łódź
62 poziom zaufania

Witam,
Objawy, które Pan opisuje mogą wskazywać na zaburzenia o charakterze psychicznym. Jednak wydaje mi się słusznym wykonać podstawowe badania lekarskie. Gdy nic nie wykażą zachęcam do kontaktu z psychologiem, psychoterapeutą i/lub lekarzem psychiatrą. Stan ten może być wynikiem kłopotów emocjonalnych i warto się temu poprzyglądać ze specjalistą.
Pozdrawiam
Ewa Czernik

0

Proszę się skontaktować z psychologiem i/lub lekarzem psychiatrą. Podobne objawy mogą świadczyć o przeżywaniu trudności adaptacyjnych w związku ze stresującą, ważna sytuacja lub być objawami depresji. Warto podjąć się pełnej diagnozy i rozpocząć leczenie.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy