Sok z marchewki u 8-latki

Moja wnuczka ma osiem lat jest u mnie na wakacjach i ponieważ jest blada robię jej soczek z marchewki z mojego ogródka ekologicznego.slyszalam ze pół szklanki soku to za dużo ze wogole czysty sok z marchewki jest szkodliwy.ile tego soku może wypić wnuczka

witam serdecznie,
nie widzę przeciwwskazań, żeby wnuczka piła niesłodzony, domowy sok z marchewki. Proszę pamiętać, żeby dodać do niego odrobinę oleju- kilka kropel, aby wchłonęły się witamy rozpuszczalne w tłuszczach.

Karolina Czyrwik
dietetyk