Spadek formy po zachorowaniu na cukrzycę

Mam 18 lat i od pół roku choruję na cukrzycę. Odkąd wróciłem ze szpitala zauważyłem u siebie duży spadek formy. Zanim zachorowałem nie uprawiałem żadnego sportu, dosłownie nie robiłem nic. Po chorobie moja forma spadła i do teraz nie osiągam takich wyników jak wcześniej! W niektórych dziedzinach fizycznych jestem gorszy o ponad 800% niż pół roku temu! Jak to możliwe? Lekarze, gdy zapytałem powiedzieli, że nie powinienem być słabszy. Co może się ze mną dziać?

Witam,

trudno powiedzieć, co mogłoby być przyczyną. Jeśli wszystkie badania są ok i lekarze zezwolili to radziłabym powoli zacząć uprawiać sporty, aby wrócił Pan do formy. Ważne jest to, aby dopasować intensywność ćwiczeń do leków/insuliny. Przy aktywności fizycznej często bowiem potrzeba mniej leków.

Pozdrawiam
Ewa Ceborska
http://food-diet.pl/