Otyłość w części brzucha

Witam , mam problem z wagą :( Mam 175 wzrostu a ważę prawie 70 kg. Mam chude ramiona i nogi a mój brzuch przypomina jakąś piłkę. Stosowałam różne diety ale mój tłuszcz jakby nie chce zejść ze mnie. Dodatkowo jak chodzę lub uprawiam jakiś to sport to moje uda strasznie się trzęsą i chciałabym znaleźć jakiś sposób na to

Witam,

w przypadku skutecznego odchudzania konieczna jest indywidualnie dopasowana dieta na podstawie szerokiego wywiadu dietetycznego oraz dopasowanie aktywności fizycznej do aktualnych Pani możliwości.

Jest bardzo wiele przyczyn, dlaczego stosując dietę nie osiąga Pani efektu.

Pozdrawiam i zapraszam
Ewa Ceborska
https://www.facebook.com/FoodDiet