Spadek kreatyniny przy spadkach sodu

Dzien dobry. Mam takie pytanie. Mój Tata, 81 lat, schorowany, ostatnio problemy z utrzymaniem sodu, poważne nagle spadki sodu, ostatnio po pobycie w szpitalu ustawiony, bierze miedzy innymi Hydrocortisonum pol tabletki rano, pol w południe, co drugi dzień pol Cortineffu, sod bardzo dobry, ale obserwuje spadek kreatyniny 0, 64 mg/dl lub 57umol/l. Czy jest to powod do zmartwienia, czy może taki wynik być i co on oznacza? Co zrobić, aby wynik był w normie. Będę wdzieczna za odpowiedz, Malgorzata

Witam serdecznie. Przedstawiony wynik mieści się jeszcze w normie. Proszę pamiętać aby Pani Tata spożywał dużo płynów.