Spadek masy ciała w 18. tygodniu ciąży

jestem w 18 tyg ciąży i nadal spada mi waga masy ciała.czy powinnam sie niepokoić?wyniki badan robione na początku są idealne,brak anemii,usg w 12 tyg idealne.

Witam! Masa ciała w ciąży może spadać w przypadku gdy przed ciążą towarzyszyła Pani znaczna nadwaga. Nie podaje Pani jak duża jest utrata wagi, jednak ze względu że takowa w ogóle ma miejsce powinna Pani pozostać pod szczególną opieką specjalisty ginekologa.